Więcej mięśni? Nic prostszego z tą nowoczesną formułą! Home | Flash News

Więcej mięśni? Nic prostszego z tą nowoczesną formułą!

Problem braku przyrostu masy mięśniowej, mimo wysiłku włożonego w siłownię i dietę, dotyczy niemal wszystkich mężczyzn. Zarówno osoby początkujące, jak i pasjonaci body buildingu, często nie są w stanie szybko zbudować mięśni. Szukałeś już pewnie pomocy wśród znajomych, lekarzy czy też profesjonalnych trenerów personalnych. Ale cena prywatnych treningów nierzadko przekracza kilkaset złotych, a spektakularnych rezultatów i tak nie ma. Tylko czy jest inne rozwiązanie? Jest i zaraz je poznasz!

Dlaczego Twoje mięśnie nie zwiększyły obwodu nawet o pół centymetra?

Internet pełen jest kiepskich rad i błędnych teorii dotyczących przyrostu masy mięśniowej i spadku tkanki tłuszczowej. Pozwól odpowiedzieć na to pytanie specjalistom. Jakie są przyczyny zahamowania przyrostu mięśniowego? Odpowiedź znajdziesz w… najbliższym otoczeniu.

Przyczyna jest prosta. Twoje ciało, żeby nabrało prawdziwych mięśni, potrzebuje więcej testosteronu i HGH.

Dodatkowo, przetworzona, „chemiczna” żywność, kiepska odporność organizmu, a nawet zwykłe przeziębienie – to wszystko wpływa negatywnie na Twój układ hormonalny. Twój organizm, zamiast rozbudowywać mięśnie i przybliżać Twoją sylwetkę do ideału, musi skupiać się na walce ze szkodliwym środowiskiem.

Jak to zmienić?

Być może myślałeś już o suplementacji hormonu wzrostu (HGH) lub testosteronu. Musisz jednak wiedzieć, że nie jest to legalne. Na szczęście na rynku pojawiły się już produkty, takie jak Somatodrol, które naturalnie pobudzają organizm do produkcji testosteronu i HGH. Bez jakichkolwiek skutków ubocznych spowodowanych sterydami anabolicznymi!

Zostań samcem alfa

Badania nie pozostawiają złudzeń – w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami Somatodrol pomoże Ci szybciej stracić tłuszcz i wyrzeźbić mięśnie. Spośród innych podobnych do siebie suplementów, które zalewają rynek, Somatodrol wyróżnia precyzyjny dobór składników. Nasza receptura opiera się na starannie wyselekcjonowanych składnikach i ich klinicznie skutecznych dawkach.

Chcesz spalić przebrzydły tłuszcz i zbudować mięśnie bez poświęcania jakości treningów? Nie zwlekaj! Mamy dla Ciebie specjalną ofertę na jeden z najefektywniejszych produktów na rynku - Somatodrol.
SPRÓBUJ JUŻ DZIŚ! Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy!
Aktualny numer
OFERTA SPECJALNA

SOMATODROL

GWARANTOWANE

Wyrzeźbisz mięśnie i wypalisz uparty tłuszcz

ZAMAWIAM

Promocja ważna tylko dzisiaj!

Opinie ankietowanych

Krystian, 32 l. - Kiedy byłem młodszy sporo trenowałem. Jednak przez ostatnie dwa lata odpuściłem sobie dbanie o sylwetkę. To mocno odbiło się na mojej samoocenie i - nie oszukujmy się - na życiu uczuciowym. Postanowiłem wziąć się za siebie. Ułożyłem plan treningowy i regularnie ćwiczyłem. Grane były zwłaszcza: deska, modlitewnik, sztanga, hantle, pompki. Do tego oczywiście aeroby, tzn. ćwiczenia na spalanie tłuszczu. Wprowadziłem zmiany w diecie, skupiając się na rekompozycji ciała.
Mimo moich wysiłków mięśnie nie rosły tak szybko, jak bym chciał. Trochę schudłem, ale obwody wciąż nie były satysfakcjonujące. Dopiero po Somatodrolu zacząłem widzieć różnicę. Długo szukałem suplementu, który działałby według moich oczekiwań. To Somatodrol pomógł mi osiągnąć wymarzone wyniki. Efekty było widać bardzo szybko, już w pierwszych tygodniach suplementacji.

Adam, 20. l. - Zawsze byłem wysoki i bardzo chudy. Jeszcze kilka lat temu mi to nie przeszkadzało. Ostatnio zacząłem zauważać, że zaczynam coraz bardziej odstawać od innych facetów w moim wieku. Postanowiłem coś z tym zrobić. Przeszedłem na dietę. Ćwiczyłem najpierw 2 razy w tygodniu, potem zwiększyłem treningi do 4 – 5 razy x tyg. Niestety, przytyłem zaledwie 3 – 4 kg w przeciągu kilku miesięcy i waga stanęła. Nie wiedziałem, co robię źle. Zacząłem zwiększać kaloryczność posiłków, pobijałem swoje rekordy w sztandze, ale masa ani drgnęła. Byłem tak zawiedziony, że w końcu jakość moich treningów zaczęła spadać. Kolega z siłowni polecił mi wtedy wziąć się za suplementację. Brałem różne środki, ale to dzięki Somatodrolowi byłem w stanie zrobić więcej mięśni. Stosując Somatodrol mam więcej energii do ćwiczeń i przede wszystkim szybciej widzę efekty moich wysiłków, które jeszcze bardziej nakręcają mnie na walkę.

 • Krystian
  Czy spalacze tłuszczu sa bezpieczne?
 • Rafał
  @Krystian Te dostępne na Polskim rynku są, jeśli przyjmuje się je zgodnie z zaleceniami producentów.
 • Krystian
  a cyz mogę zmienić dawkę z opakowania na większą?
  • Rafał
   @Krystian lepiej nie, trzymaj się zaleceń
 • Maciej
  Bralem mniej popularne spalacze tłuszczu jak l-karnityna etc. ale okazało się to bez sensu. Ciekawe, jak ten Somaodrol. Brał już ktoś?
  • Kamil
   @Maciej Ja biorę, ale dopiero zacząłem. Na razie coś tak jakby się ruszyło 😊 Jutro mam trening, zobaczymy czy podziała.
  • Van_ghogh
   Pierdol…e, nic nie pomaga bez diety i ćwiczeń
  • Bushidowojownik
   robił modlitewnik, sztangę, hantle – a ja się pytam, gdzie nogi? XD